O Firmie

Zespołem ludzi, którego misją jest być Twoim zaufanym doradcą i wykonawcą usług montażu, serwisu i konserwacji instalacji HVAC.

Od pierwszych kroków w roku 2016, aż po dzień dzisiejszy, realizujemy wizję firmy wyznaczającej wyższe standardy obsługi. W tym celu stale doskonalimy swoje umiejętności, a także, opracowujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania.

Nasi pracownicy mają łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia zdobywanego m.in. w Niemczech, Holandii czy Norwegii. Wielkoskalowe, ambitne projekty w których braliśmy udział są bezcennym warsztatem, dzięki któremu wyprzedzamy naszych kolegów z branży.

Co nas wyróżnia?

Jakość

Dla nas to nie tylko najlepsze materiały czy narzędzia, ale trwałość instalacji i długa żywotność urządzeń które montujemy. Mniej usterek to zmniejsza Twoje koszty i daje więcej czasu dla Ciebie i bliskich.

Podejście

Każde zlecenie traktujemy jako odrębne wyzwanie. Wiedząc, że rozwiązania dla domu i biznesu wymagają różnego podejścia, nasz zespół dostarcza odpowiednio dobrane rozwiązania.

Doświadczenie

Mamy na koncie instalacje dla szpitali, sieci aptek i sklepów, a nawet lotnisk. Zaufały nam takie marki jak Ryanair, Foot locker czy Michael Kors.

Jako jedna z niewielu firm na Polskim świadczymy w pełni profesjonalny serwis technologii VRF. Nasi pracownicy są doświadczenie w pracy z tymi urządzeniami i wciąż poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w szkoleniach.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty